آلفا مشاور

آلفا مشاور، شروعی دوباره

راه اندازی مجدد وبسایت آلفا مشاور

آلفا مشاور، شروعی دوباره ؛ وبسایت رسانه آموزشی آلفامشاور بار دیگر با امکاناتی بیشتر و طراحی متفاوت تر، با هدف ارائه خدمات آموزشی به شما دانشجویان و داوطلبین کنکور، راه اندازی شد؛ از ویژگی های جدید وبسایت، تولید محتوای منظم تر، امکان بهره مندی از مشاوره ها و پاسخ به سوالات شما در بخش نظرات پست ها، امکان ثبت نام در سایت و خرید آنلاین محصولات آموزشی تولید شده توسط تیم آموزشی آلفا مشاور، امکان پیگیری و دسترسی به فایل های خریداری شده شما در پنل کاربری مشتریان و … میباشد.

بخش نوشته ها

در بخش مطالب و محتوای سایت مطالبی از جمله نکات و مطالب مشاوره ای، حل سوالات کنکور، اخبار و اطلاعیه های کنکور، نکات و روش های تست زنی، نکات جمع بندی دروس و … برای شما آماده کرده ایم که در روزهای آینده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فروشگاه آلفا مشاور

لذا مفتخریم که در راه هدف اصلی مان، که چیزی جز ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان و ارائه خدمات آموزشی برای تجربه یک کنکور موفق نیست، گام برداشته ایم و در این راستا بصورت اختصاصی فیلم های آموزشی کنکور را با تدریس برترین اساتید و استعدادهای دانشگاه های برتر کشور، برای شما آماده کرده ایم، ضمن اینکه برای ارج نهادن به مشتریان و رعایت حقوق افرادی که آموزش ها را بطور قانونی از وبسایت خریداری کرده اند و همچنین حق کپی رایت، این فیلم ها بصورت رمزنگاری شده میباشد و فقط برای کسانی قابل استفاده میباشد که اقدام به خرید این فیلم ها بهمراه کد اختصاصی (لایسنس) کرده اند.
از دیگر فعالیت های تیم آلفا مشاور ارائه مشاوره خصوصی به داوطلبین عزیز میباشد، این مشاوره ها در سطوح زیر برای شما قابل ارائه میباشد:

ورود به فروشگاه از طریق لینک زیر:

کانال تلگرام ارشد برق

همچنین شما میتوانید سوالات مختلف خود را در رابطه با کنکور برای ما ارسال کنید و پاسخ آن را بصورت یک فایل صوتی در کانال تلگرامی ما دریافت کنید. از طریق لینک زیر میتوانید به کانال تلگرام ارشد برق دسترسی داشته باشید.

و در پایان شما میتوانید هر گونه انتقادات و پیشنهاداتی که میتواند ما در ارائه بهتر خدمات رسانی یاری سازد، از طریق راه های ارتباطی، با تیم آلفا مشاور به اشتراک گذشته و ما با کمال میل مشتاق شنیدن نظرات شما عزیزان میباشیم.

آلفا مشاور، شروعی دوباره ، با ما همراه باشید.

علی غفارپور

علی غفارپور، دانشجوی دکترای دانشگاه امیر کبیر در رشته مهندسی برق و فارغ التحصیل دانشگاه شریف هستم؛ علاقمند به حوزه کنکور، تدریس و مشاوره به داوطلبین کنکور هستم و سرپرستی تیم آلفامشاور به عهده بنده میباشد، بخاطر انتخاب و اعتماد به ما قدر دان شما هستیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*