آلفا مشاور

نرم افزار پخش کننده محصولات آلفا مشاور

همانطور که اطلاع دارید محصولات آموزشی آلفا مشاور بصورت رمزنگاری شده در اختیار خریداران عزیز قرار میگیرد، و تنها با وارد کردن کد فعالسازی اختصاصی خریداری شده قابل پخش میباشد، ضمن اینکه برای پخش این ویدئو ها تنها از نرم افزار پخش کننده اختصاصی آلفا مشاور باید استفاده کنید. این نرم افزار در دو نسخه ویندوز و اندروید ارائه شده است که در انتهای همین پست قابل دانلود میباشد.

نحوه فعالسازی:

روند فعالسازی محصولات بدین صورت است که پس از خریداری محصولات کد فعالسازی و همچنین لینک دانلود فایل های آموزش ها به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دانلود فایل ها و دانلود نرم افزار پخش کننده، با توجه به سیستم عامل مورد استفاده شما اقدام به فعالسازی محصولات کنید. پس از بازکردن فایل ها در نرم افزار مربوطه صفحه فعالسازی محصول برای اولین بار به شما نمایش داده خواهد شد. اطلاعات خود را وارد کرده و کد فعالسازی خود را نیز وارد کنید. پس از اتصال نرم افزار به سرور های ما و در صورت معتبر بودن کد فعالسازی، محصول مورد نظر برای شما فعال شده و پخش خواهد شد. از این پس برای مشاهده دوباره آن محصول تنها کافیست آنرا در نرم افزار باز کنید و نیازی به وارد کردن مجدد کد ندارید.

نکته ۱:
کد فعالسازی خریداری شده، تنها یکبار قابل فعالسازی میباشد. بعنوان مثال امکان فعالسازی محصول هم روی گوشی اندروید شما و هم روی لپ تاپ شما وجود ندارد. لذا تنها در همان سیستمی که قصد تماشای محصولات را دارید، اقدام به فعالسازی کنید.

نکته ۲:
در صورت تعویض ویندوز، فعال سازی شما از بین خواهد رفت و دیگر امکان مشاهده محصولات برای شما وجود ندارد.

 

لینک های دانلود نرم افزار پخش کننده محصولات آلفا مشاور:

سیستم عامل ویندوز:

 

سیستم عامل اندروید:

 

تصویری از محیط اجرای برنامه:

محیط برنامه پلیر آلفا مشاور

 

همچنین میتوانید این نرم افزار ها را به همراه صدها نکات مشاوره ای در کانال تلگرامی ما دریافت کنید. عضویت در کانال ارشد برق

علی غفارپور

علی غفارپور، دانشجوی دکترای دانشگاه امیر کبیر در رشته مهندسی برق و فارغ التحصیل دانشگاه شریف هستم؛ علاقمند به حوزه کنکور، تدریس و مشاوره به داوطلبین کنکور هستم و سرپرستی تیم آلفامشاور به عهده بنده میباشد، بخاطر انتخاب و اعتماد به ما قدر دان شما هستیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*