آلفا مشاور

درباره ما

هدف ما

آلفامشاور با مدیریت برپایه باور به دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق را دارند، بنا شده است. اگر به داشتن درصد عالی در دروس مختلف فکر می کنید، آلفا مشاور شما را به هدفتان می رساند. رسانه آموزشی آلفا مشاور در راستای ارتقای سطح علمی داوطلبین کنکور اقدام به تدریس دروس تخصصی رشته مهندسی برق در قالب فیلم های آموزشی و کلاس های آنلاین کرده است، لذا علاقمندان میتوانند با خرید این محصولات آموزشی و یا ثبت نام در کلاس های آنلاین در زمان کوتاه در حل تست های دروس مختلف مهارت پیدا کرده و آنها را جمع بندی نمایند.

درباره علی غفارپور (مدیر و مؤسس آلفامشاور) :

علی غفارپور دانشجوی دکتری رشته مهندسی برق در دانشگاه امیرکبیر، فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق میباشند؛ ایشان سرپرست تیم آلفا مشاور بوده و تمام فعالیتهای این وبسایت و هم چنین کانال تلگرام ارشد برق زیر نظر ایشان میباشد، از جمله فعالیت های ایشان تدریس دروس تخصصی مهندسی برق از جمله مدارهای الکتریکی برای داوطلبین کنکور میباشد، همچنین ایشان بصورت تخصصی مشاوره تحصیلی در حوزه برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین مشاوره جهت انتخاب رشته را به داوطلبین عزیز ارائه مینمایند.

مدرسین آلفامشاور

موحد جمشیدی
علی غفارپور
طاهره واسعی

نظرات دانشجویان آلفا مشاور

لینک های مفید

برای دیدن دوره های آموزشی دیگر کلیک کنید.

⇐بهتره توی سیستم تخمین رتبه سایت، درصد های فرضی خودت رو وارد کنی و کمی در برنامه ریزیت بر اساس اون بازنگری کنی

⇐مشاوره رایگان تلفنی»»کلیک کنید

⇐دانلود سوالات و پاسخ تشریحی کنکورهای ارشد و دکتری برق 10 سال اخیر»»کلیک کنید

⇐برای اطلاع از آخرین اخبار کنکوری و نکات مشاوره ای، می توانید در کانال تلگرام (arshadebargh@) و اینستاگرام (arshadebargh) با ما همراه شوید.

 

پاسخ به اساسی ترین سوالات داوطلبان کنکور ارشد و دکتری برق، فقط در آلفامشاور