بودجه بندی و منابع کنکور ارشد برق

بودجه بندی و منابع کنکور ارشد برق

فهرست مطالب

در این مطلب از آلفامشاوره به بررسی بهترین بودجه بندی و منابع کنکور ارشد برق، منابع مرجع و کتاب های معروف بازار، تعداد سوالات هر فصل و بهترین روش خواندن دروس و ضرایب دروس در گرایش های مختلف، توسط برترین اساتید کنکور ارشد برق پرداخته شده است.

بودجه بندی و منابع کنکور ارشد برق

 

در این مطلب لیستی از دروس تخصصی کنکور ارشد برق آورده شده که در توضیحات هر درس می توانید در مورد نحوه مطالعه درس مورد نظر با توجه به بهترین منابع و اولویت بندی فصول مختلف و همچنین بودجه بندی و تعداد تست در سال های مختلف اطلاعات کاملی کسب کنید. به صورت کلی هرآنچه که برای شروع مطالعه دروس مورد نظرتون برای کنکور ارشد برق نیاز دارین، در این مقاله خواهید دید.  (برای راهنمایی بیشتر برروی درس مورد نظر کلیک کنید)

مدار الکتریکی

ریاضی مهندسی

معادلات

آمار و احتمال

سیگنال ها و سیستم ها

الکترونیک

سیستم دیجیتال

بررسی سیستم های قدرت

ماشین الکتریکی

کنترل خطی

زبان انگلیسی

 

ضرایب دروس در گرایش های مختلف کنکور ارشد برق

یکی از مسایل مهمی که در انتخاب درس و میزان مطالعه آن بسیار حائز اهمیت است، ضریب آن درس در کنکور کارشناسی ارشد برق می باشد. شما می توانید ضرایب دروس درگرایش های مختلف را در جدول ذیل مشاهده نمایید. این جدول بر اساس آخرین تغییرات ضرایب دروس در دفترچه ی کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 1399 نوشته شده است. برای دانلود نسخه ی کامل دفترچه، کلیک کنید.

ضرایب دروس امتحانی کنکور ارشد برق

عناوین دروس امتحانی:

1-زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)، 2- ریاضیات (معادلات دیفرانسیل؛ ریاضیات مهندسی، آمار و احتمال)، 3- مدارهای الکتریکی(1و2)، 4- الکترونیک(1و2) و سیستم ­های دیجیتال1، 5- ماشین­ های الکتریکی(1و2) و تحلیل سیستم ­های انرژی الکتریکی1، 6- سیستم ­های کنترل خطی، 7- سیگنال­ ها و سیستم ­ها، 8- الکترومغناطیس

آلفا مشاور شروعی دوباره

برای اطلاع از آخرین اخبار کنکوری و نکات مشاوره ای، در کانال ارشد برق با ما همراه شوید. عضویت در کانال ارشد برق